Warning: fopen(/home/organikji/ocartdata/storage/cache/cache.catalog.language.1701600751): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 59Warning: fopen(/home/organikji/ocartdata/storage/cache/cache.currency.1701600751): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 59 Organikji Aktar Ürünleri Sürpriz Paket: Doğadan Gelen Sağlık ve Lezzet Dolu Keşif
Organikji Aktar Ürünleri Sürpriz Paket

Ürün Açıklaması

Organikji Aktar Ürünleri Sürpriz Paket, doğadan gelen taze ve organik ürünleri keşfetmeniz için özel olarak hazırlanmış bir sürpriz pakettir. Organikji'nin uzman aktarları tarafından seçilen en kaliteli ve doğal ürünleri içeren bu paket, sağlıklı bir yaşam tarzına adım atmanızı sağlayacak lezzetli ve besleyici ürünleri bir araya getirir.

Sürpriz paket, çeşitli aktar ürünlerini içerir ve içeriği her seferinde sürprizlerle doludur. Organik ve doğal içeriklere sahip olan bu ürünler arasında bitki çayları, özel karışımlar, kurutulmuş meyveler, doğal şeker alternatifleri ve daha birçok sürpriz bulunabilir.

Bu özel paket, hem kendi sağlığınıza hem de sevdiklerinize doğadan gelen güzellikleri sunmak için harika bir fırsattır. Organikji Aktar Ürünleri Sürpriz Paket ile aktar dünyasının zenginliğini keşfedin, sağlıklı yaşamınıza lezzetli bir dokunuş ekleyin

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

img

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

Size Chart
Organikji Aktar Ürünleri Sürpriz Paket

Organikji Aktar Ürünleri Sürpriz Paket

150,00TL