Warning: fopen(/home/organikji/ocartdata/storage/cache/cache.catalog.language.1701600439): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 59Warning: fopen(/home/organikji/ocartdata/storage/cache/cache.currency.1701600439): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 59 Organikji Çörekotu (90gr): Doğanın Bereketi ve Sağlık Dolu Lezzet
Organikji Çörekotu (90gr)

Ürün Açıklaması

Organikji Çörekotu (90gr), doğanın mucizevi tohumlarından elde edilen özel bir üründür. Doğal ve organik tarım yöntemleriyle yetiştirilen çörekotu, değerli besin maddeleri bakımından zengindir ve Organikji kalite standartlarına uygun olarak özenle işlenmiştir.

Her bir tane çörekotu tohumu, içeriğindeki değerli besin maddeleri sayesinde sağlığa birçok katkıda bulunabilir. Antioksidanlar, vitaminler ve mineraller bakımından zengin olan çörekotu, doğal desteklerle beslenmek isteyenler için ideal bir tercihtir.

Organikji'nin 90 gramlık paketi, kullanımı kolay ve saklaması pratik bir şekilde sunulur. Çörekotu, çeşitli yemeklerde ve salatalarda kullanılarak lezzet katmanın yanı sıra sağlıklı bir beslenme alışkanlığına da destek olabilir.

Doğadan gelen bu eşsiz lezzeti ve sağlık dolu içeriğiyle Organikji Çörekotu, sofralarınıza doğallığı ve lezzeti bir arada getirir. Sağlık dolu bir yaşam için Organikji güvencesiyle çörekotunu deneyin, doğanın sunduğu bereketi keşfedin.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

img

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

Size Chart
Organikji Çörekotu (90gr)

Organikji Çörekotu (90gr)

60,00TL