Warning: fopen(/home/organikji/ocartdata/storage/cache/cache.catalog.language.1701605082): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 59Warning: fopen(/home/organikji/ocartdata/storage/cache/cache.currency.1701605082): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 59 Organikji Nefes Açan Şifa Çayı: Doğadan Gelen Rahatlama ve Ferahlık!
Organikji Nefes Açan Şifa Çay (60BARDAK)(100CC)

Ürün Açıklaması

Organikji Nefes Açan Şifa Çayı: Doğadan Gelen Rahatlama ve Ferahlık!

Organikji'nin özel formülüyle hazırlanan Nefes Açan Şifa Çayı, içeriğindeki özenle seçilmiş bitkilerle sağlıklı bir solunum ve rahatlatıcı bir içecek sunar. Bu özel çayın faydaları şu şekildedir:

1. Solunum Yollarını Açar: Nane, okaliptüs, adaçayı ve diğer doğal bitki özleri, solunum yollarını rahatlatır ve temizler. Bu sayede özellikle soğuk algınlığı dönemlerinde rahat bir nefes almanıza yardımcı olur.

2. Doğal Antioksidan Kaynağı: Çayın içeriğinde bulunan bitkiler, antioksidan bakımından zengindir. Antioksidanlar, vücuttaki serbest radikallerle savaşarak bağışıklık sistemini destekler.

3. Rahatlatıcı ve Huzur Verici: Nefes Açan Şifa Çayı, içeriğindeki bitkilerin rahatlatıcı etkisi ile stresi azaltabilir ve ruhsal dengeyi destekleyebilir.

4. Doğal ve Organik İçerik: Organikji, çaylarını doğal ve organik bileşenlerle hazırlar. Her fincan Nefes Açan Şifa Çayı, saf ve sağlıklı içeriği ile öne çıkar.

5. Çeşitli Kullanım Alanları: Sıcak veya soğuk olarak tüketilebilen bu çay, günün her saatinde içilebilir. Ayrıca, bu özel çayı demleyerek odanızda hoş bir aroma yaratabilirsiniz.

Organikji Nefes Açan Şifa Çayı ile doğanın şifalı bitkilerini içeceğiniz her yudumda hissedin. Sağlıklı yaşam için bu özel çayı günlük rutininizin bir parçası yapın, rahatlayın ve ferahlığın tadını çıkarın!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

img

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

Size Chart
Organikji Nefes Açan Şifa Çay (60BARDAK)(100CC)

Organikji Nefes Açan Şifa Çay (60BARDAK)(100CC)

75,00TL