Warning: fopen(/home/organikji/ocartdata/storage/cache/cache.catalog.language.1701605879): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 59Warning: fopen(/home/organikji/ocartdata/storage/cache/cache.currency.1701605879): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 59 Organikji Kantoron Yağı (105 ml): Doğadan Gelen Şifa ve Cilt Bakımının Anahtarı!
Organikji Kantoron Yağı (105cc)

Ürün Açıklaması

Organikji Kantoron Yağı (105 ml): Doğadan Gelen Şifa ve Bakım!

Organikji Kantoron Yağı, özenle seçilmiş kantaron bitkisinin özlerinden elde edilen bir doğal yağdır. Bu benzersiz yağın faydaları ve kullanımı şu şekildedir:

Cilt Bakımında Etkili: Kantoron yağı, cilt bakımında etkili bir destek sağlar. Cildi nemlendirir, kuruluk ve pullanmayı önleyebilir. Aynı zamanda cilt tonunu dengeleyerek sağlıklı bir görünüm kazandırabilir.

Yara ve Çatlaklara Karşı Koruma: Kantoron yağı, anti-inflamatuar özelliklere sahiptir ve yara iyileşmesini hızlandırabilir. Küçük kesiklerden çatlaklara kadar çeşitli cilt sorunlarına karşı koruma sağlar.

Güneş Yanığı ve İrritasyonlarda Rahatlatıcı: Güneş yanığı veya cilt irritasyonlarına maruz kaldığınızda kantoron yağını kullanabilirsiniz. Cildi sakinleştirir ve rahatlatıcı bir etki sunabilir.

Antioksidan ve Anti-aging Etki: Kantoron yağı, antioksidan içeriği ile cildi serbest radikallerin zararlı etkilerinden koruyabilir. Bu sayede cildin yaşlanma sürecini yavaşlatabilir ve genç ve canlı bir görünüm sağlayabilir.

Saç Bakımında Kullanım: Kantoron yağı, saç derisini besleyebilir ve saçların parlaklığını artırabilir. Saç uçlarındaki kırıkları önleyerek sağlıklı saçlara katkıda bulunabilir.

Kullanım Önerisi: Kantoron yağını istediğiniz bölgeye nazikçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Cilt bakımında, yara bakımında ve saç bakımında kullanabilirsiniz.

Organikji Kantoron Yağı ile cildinizi ve saçlarınızı doğadan gelen şifa ile besleyin. Sağlıklı ve doğal bakımın keyfini çıkarın!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

img

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

Size Chart
Organikji Kantoron Yağı (105cc)

Organikji Kantoron Yağı (105cc)

75,00TL