Warning: fopen(/home/organikji/ocartdata/storage/cache/cache.catalog.language.1701600897): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 59Warning: fopen(/home/organikji/ocartdata/storage/cache/cache.currency.1701600897): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 59 Organikji 3'lü Şifa Set: Kozalak Macunu, Udihindi Yağı ve Nefes Açan Şifa Çayı ile Doğadan Gelen Sağlık!
Organikji 3'lü Şifa Set (Kozalak Macunu,Udihindi Yağı,Nefes Açan Şifa Çay)

Ürün Açıklaması

Organikji 3'lü Şifa Set: Doğadan Gelen Sağlık ve Huzur!

Organikji'nin özel olarak hazırladığı 3'lü Şifa Set, doğal ve etkili içerikleriyle sağlığınızı destekler. Bu özel setin içeriğinde bulunan ürünlerle sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayın:

1. Kozalak Macunu (425cc): Kozalak macunu, doğadan elde edilen özel bir karışımdır. İçeriğindeki doğal malzemelerle bağışıklık sistemini güçlendirir ve enerji seviyelerinizi artırabilir. Tatlı tadıyla aynı zamanda sağlıklı bir atıştırmalık olarak da tercih edilebilir.

2. Udihindi Yağı (100cc): Udihindi yağı, geleneksel kullanımlarıyla bilinen ve birçok fayda sunan bir esansiyel yağdır. Nefes alımını destekler, stresi azaltır ve rahatlatıcı etkileriyle öne çıkar. Masaj yağı olarak da kullanılabilir, cildi nemlendirir ve rahatlatır.

3. Nefes Açan Şifa Çay (100cc): Nefes Açan Şifa Çayı, özel bitki karışımıyla solunumu destekler ve antioksidan zengin içeriğiyle vücudu canlandırır. Rahatlatıcı etkisiyle stresi azaltır ve ruhsal dengeyi destekler. Her gün keyifle içebileceğiniz lezzetli bir çaydır.

Bu set, doğadan gelen şifa ve huzurun bir araya geldiği özel bir kombinasyondur. Organikji 3'lü Şifa Set ile sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayın, kendinizi iyi hissedin!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

img

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

Size Chart
Organikji 3'lü Şifa Set (Kozalak Macunu,Udihindi Yağı,Nefes Açan Şifa Çay)

Organikji 3'lü Şifa Set (Kozalak Macunu,Udihindi Yağı,Nefes Açan Şifa Çay)

325,00TL