Warning: fopen(/home/organikji/ocartdata/storage/cache/cache.catalog.language.1701606549): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 59Warning: fopen(/home/organikji/ocartdata/storage/cache/cache.currency.1701606549): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 59 Kahve & Çay

Kahve & Çay

Görünüm:
Hemen Gör

Organikji 3'lü Şifa Set (Kozalak Macunu,Udihindi Yağı,Nefes Açan Şifa Çay)

(5)
325,00TL

Organikji 3'lü Şifa Set: Doğadan Gelen Sağlık ve Huzur!Organikji'nin özel olarak hazırladığı 3'lü Şifa Set, doğal ve etkili içerikleriyle sağlığınızı destekler. Bu özel setin içeriğinde bulunan ürünlerle sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayın:1. Kozalak Macunu (425cc): Kozalak macunu, doğadan elde edilen özel bir karışımdır. İçeriğindeki doğal m..

Hemen Gör

ORGANİKJİ 6'lı Mini Tanışma Seti (MACUN,KOZALAK,KARADUT,KIZILCIK,YABANMERSİNİ,KEÇİBOYNUZU ÖZLERİ)

(1)
310,00TL

ORGANİKJİ 6'lı Mini Tanışma Seti: Doğadan Gelen Sağlık ve Lezzet!Organikji'nin özel olarak hazırladığı 6'lı Mini Tanışma Seti, doğal ve organik ürünlerle tanışmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Bu eşsiz setin özellikleri şu şekildedir:1. Macun: Organikji Macun, içeriğindeki doğal malzemelerle enerji verir ve bağışıklık sistemini destekler. T..

Hemen Gör

Organikji Nefes Açan Şifa Çay Ekstra Yoğun Bomba Etkisi (60 Bardak)(100cc)

(0)
75,00TL

Organikji Nefes Açan Şifa Çay Ekstra Yoğun Bomba Etkisi (60 Bardak - 100cc): Doğanın Enerjisi ile Yeniden Canlanın!Organikji'nin özel karışımı olan Nefes Açan Şifa Çayı, yoğun ve etkileyici bir deneyim sunar. Bu benzersiz çayın özellikleri şu şekildedir:1. Yoğun ve Enerji Dolu: Ekstra yoğun formülüyle bu şifa çayı, içerdiği özel karışım ile vücudun..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)