Warning: fopen(/home/organikji/ocartdata/storage/cache/cache.catalog.language.1701601094): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 59Warning: fopen(/home/organikji/ocartdata/storage/cache/cache.currency.1701601094): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/organikji/ocartdata/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 59 Bitkisel Yağlar

Bitkisel Yağlar


Görünüm:
Hemen Gör

Organikji 3'lü Şifa Set (Kozalak Macunu,Udihindi Yağı,Nefes Açan Şifa Çay)

(5)
325,00TL

Organikji 3'lü Şifa Set: Doğadan Gelen Sağlık ve Huzur!Organikji'nin özel olarak hazırladığı 3'lü Şifa Set, doğal ve etkili içerikleriyle sağlığınızı destekler. Bu özel setin içeriğinde bulunan ürünlerle sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayın:1. Kozalak Macunu (425cc): Kozalak macunu, doğadan elde edilen özel bir karışımdır. İçeriğindeki doğal m..

Hemen Gör

Organikji Eklem Ağrı Ve Masaj Kremi (230ml)

(1)
125,00TL

Organikji Eklem Ağrı ve Masaj Kremi (230 ml): Doğadan Gelen Rahatlık ve Şifa!Organikji Eklem Ağrı ve Masaj Kremi, özenle seçilmiş doğal içerikleri ile eklem ağrılarına ve kas gerginliklerine karşı rahatlık sağlar. Bu özel krem, kullanımıyla dikkat çeker ve şu avantajları sunar:1. Eklem Ağrılarına Doğal Çözüm: Organikji'nin özel formülü, içeriğindek..

Hemen Gör

Organikji Kantoron Yağı (105cc)

(1)
75,00TL

Organikji Kantoron Yağı (105 ml): Doğadan Gelen Şifa ve Bakım!Organikji Kantoron Yağı, özenle seçilmiş kantaron bitkisinin özlerinden elde edilen bir doğal yağdır. Bu benzersiz yağın faydaları ve kullanımı şu şekildedir:Cilt Bakımında Etkili: Kantoron yağı, cilt bakımında etkili bir destek sağlar. Cildi nemlendirir, kuruluk ve pullanmayı önleyebili..

Hemen Gör

Organikji Udi Hindi Yağı 100cc

(0)
150,00TL

Organikji 100 ml Udihindi Yağı, doğadan gelen rahatlatıcı bir nefes olarak tasarlanmıştır. Bu özel yağ, geleneksel kullanımlarının yanı sıra modern yaşamın getirdiği stres ve zorluklara karşı doğal bir destek sunar. İşte Organikji Udihindi Yağı'nın öne çıkan özellikleri:Doğadan Gelen Rahatlama: Organikji Udihindi Yağı, özenle seçilmiş udihindi bitk..

Hemen Gör

Organikji Aktar Ürünleri Sürpriz Paket

(1)
150,00TL

Organikji Aktar Ürünleri Sürpriz Paket, doğadan gelen taze ve organik ürünleri keşfetmeniz için özel olarak hazırlanmış bir sürpriz pakettir. Organikji'nin uzman aktarları tarafından seçilen en kaliteli ve doğal ürünleri içeren bu paket, sağlıklı bir yaşam tarzına adım atmanızı sağlayacak lezzetli ve besleyici ürünleri bir araya getirir.Sürpriz pak..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)