Teslimat Bilgileri

Kargo politikası

Siparişimi Yeni Verdim, Ne Zaman Gönderilir? Lütfen siparişinizin sevk edilmesi için 1 ila 2 iş günü sürecek olan işleme alma süresine izin verin.

Kargo Süresi Ne Kadar? Genel siparişleriniz PTT KARGO aracılığıyla gönderilecektir

  • Ortalama kargoya veriliş süreleri: 1 - 2 iş günü

Doğal afetler, tatiller, hava durumu gibi kontrolümüz dışındaki durumlar kargo ertelenmesine sebep olabilir. Çoğu paket zamanında teslim edilse de, kargo şirketinin yaşayabileceği durum ve gecikmeler mevcut olabilir. Bu nedenle kesin teslimat süresini garanti etmiyoruz; teslimat sorunu kargo şirketinin sorumluluğundadır.

Takip Numarası Alacak Mıyım? Her sipariş için takip sağlıyoruz. Ürününüz sevk edildiğinde takip mevcut olacak. Ürünlerimiz kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler bulmak için ürün araştırma ekibimiz tarafından dünya genelinde farklı yerlerden gönderilebilir.

Takip numaranızı aldığınızda, eğer siparişinizi takip etmekte yardıma ihtiyacınız varsa buradan gidebilirsiniz.

Siparişimi İptal Edebilir miyim? Herhangi bir ceza olmaksızın siparişinizi iptal edebilirsiniz! İptal edilmesi için siparişinizi oluşturduktan sonraki 24 saat içinde iptal etmelisiniz. Eğer ürün zaten sevk edilmişse, lütfen organikji@gmail.com adresine e-posta gönderin. İptal konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunda "İPTAL" konulu bir e-posta göndermeniz yeterli.

Hatalı Adres Girdim! Eğer adres bilgilerinizi yanlış girdiyseniz, sipariş onaylama e-postasına cevap vererek doğru bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. Adres yanlışsa, bunu 24 saat içinde düzeltebiliriz.

Ürünüm Hasarlı Geldi Her ürünü ekstra koruma ile gönderiyoruz. Bununla birlikte, müşterilerimiz posta hizmeti kötüye kullanımı nedeniyle 1000 üründen 1'inin hasarlı geldiğini bildiriyor.

Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız, lütfen aşağıdaki bilgilerle bizimle iletişime geçin: - Sipariş numaranız. - Hasar görmüş ürünün fotoğrafı.

Bilgileri aldıktan sonra size ücretsiz olarak başka bir ürün göndermekten memnuniyet duyarız.

Henüz Yanıtlanmamış Sorularım Var, Yardımcı Olabilir misiniz? Sorunuz hala yanıtlanmadıysa, lütfen bize ulaşın ve 24 saat içinde cevap vermeye çalışacağız. :)