Şartlar & Koşullar

Şartlar & Koşullar

1. Hizmet Kapsamı

Bu web sitesi, organikji.com tarafından işletilmektedir. Siteyi ziyaret etmeniz ve/veya bize bir şeyler satın almanız, burada belirtilen tüm şartlar, koşullar, politikalar ve bildirimlerin kabulüne dayanarak "Hizmetimize katıldığınızı ve bağlandığınızı kabul edersiniz.

2. Site Kullanımı ve Kısıtlamalar

Bu siteyi kullanarak, yasal olmayan veya izinsiz bir amaçla ürünlerimizi kullanamazsınız; ayrıca Hizmet'in kullanımı sırasında, yargı alanınızda (telif hakkı yasalarını içeren ancak bununla sınırlı olmamak üzere) hiçbir yasayı ihlal etmemelisiniz.

3. Ürün Bilgileri ve Fiyatlar

Ürünlerimizin fiyatları değişebilir ve stoklarımızda kısıtlamalar olabilir. Herhangi bir ürünle ilgili bilgi, kısıtlama veya fiyat değişikliği yapma hakkımızı saklı tutarız.

4. Ödeme ve Güvenlik

Siparişlerinizi tamamlamak için ödeme bilgilerinizi sağlamanız gerekebilir. Ödeme işlemleri güvenli bir şekilde işlenir ancak kredi kartı bilgileri asla saklanmaz.

5. Üçüncü Taraf Bağlantıları ve Araçlar

Sitemiz üçüncü taraf bağlantıları içerebilir, bu bağlantılara tıklamak sizin sorumluluğunuzdadır. Üçüncü taraf araçlarını ve hizmetlerini sağlama konusunda herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

6. Gizlilik Politikası

Kişisel bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve paylaşılması hakkında bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.

7. Sorumluluk Sınırlamaları

Hizmetimizin kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti etmiyoruz. Hizmet kullanımından doğrudan veya dolaylı olarak kaynaklanan herhangi bir hasar için sorumlu değiliz.

8. Hizmet Şartlarının Değişimi

Hizmet Şartlarını zaman zaman güncelleyebiliriz, değişiklikleri sitemizde yayınlayarak bildireceğiz. Hizmetin devam kullanımı, değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

9. Hukuki Uyuşmazlıklar

Bu Hizmet Şartları ve Site'nin kullanımı Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Herhangi bir uyuşmazlık durumunda Türkiye yargı yetkisi ve mahkemeleri yetkilidir.

10. İletişim Bilgileri

Hizmet ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen organikji@gmail.com adresinden bize ulaşın.